• Jak pakujemy nasze produkty

OPAKOWANIA-STRONA(1).png

STARAMY SIĘ ŚWIADOMIE WYBIERAĆ OPAKOWANIA PRZYJAZNE NASZEJ PLANECIE

Karton jest naszym bohaterem i największym sprzymierzeńcem, to on kryje nasze wspaniałości i to Ty decydujesz czy będzie to świeca sojowa, czy wosk zapachowy, czy tealights sojowe, czy biżuteria, a może po prostu wszystko razem. Oczywiście to opakowanie podlega recyklingowi.

Bibuła otula nasze woski i przy okazji jest piękną ozdobą. To naturalny materiał całkowicie nadający się do recyklingu.

Wiórki papierowe wypełnia i zdobią wnętrze naszych zestawów prezentowych. Świetnie zabezpiecza wybrane przez Ciebie prezenty. Dzięki nim trafiają do Ciebie w idealnym stanie. Co najważniejsze materiałem pochodzącym z recyklingu.

Taśma pakowa papierowa, to nasz świadomy wybór, bo folii mówimy zdecydowanie NIE i dlatego to papierowego materiału używamy do zabezpieczenia kartonów. Oczywiście podlega recyklingowi i jest przyjazna dla środowiska.

Sznurek jutowy to taka kropka nad „i”, jeśli chodzi o nasze zestawy prezentowe. Postanowiliśmy postawić na naturalne i minimalistyczne materiały.

Pudełko na biżuterię posiada certyfikat FSC, który stanowi gwarancję, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej; czyli nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować.

Satynowa wstążka pięknie ozdabia pudełko na biżuterię, a Ty możesz jej ponownie użyć jako ozdoby.

Pudełko na zawieszki sojowe posiada okienko z folią, ale liczymy na to, że użyjesz go do przechowywania róznych drobiazgów.

Naklejki papierowe mówią do Ciebie „cześć, to my Tales by Nature, dziękujemy, za zaufanie i zaproszenie do Twojego domu”.DLACZEGO OPAKOWANIE MA ZNACZENIE?

Zależy nam na naszej Planecie bardziej niż na wygodzie i przestarzałych bezrefleksyjnie przyjętych rozwiązaniach i normach. Nie idziemy na łatwiznę, tam gdzie mamy przyjazną środowisku alternatywę, dlatego staramy się świadomie wybierać opakowania. To nie jest łatwe, zazwyczaj oznacza po prostu wybór lepszego zła. Ale przynajmniej tyle możemy zrobić.